Спеціальні бюстгальтери та протези створені для оптимального балансу та комфорту грудей.
 
      Завдяки спеціальним матеріалам та вишуканому крою бюстгальтери для протезу грудей Anita care одночасно функціональні та модні.
      Бюстгалтери мають вбудовані кишені, які створюють оптимальну підтримку грудного протезу. Ідеально поєднуючись із протезами Anita care, вони забезпечують унікальний та високоякісний комфорт при носінні.
     Протези для грудей безпечні для шкіри, за вагою та м'якістю дуже схожі на біологічні груди, створюють приємне відчуття легкості на тілі.
     Природна вібрація завдяки Flex Gap надає особливого комфорту та безпеки при носінні.
     Приємні відчуття від гудних протезів Anita care створюються за рахунок матеріалів силікону та поліуретану. І силікон, і поліуретан виготовлені з натуральної сировини, відмінно сумісні зі шкірою та забезпечують ідеальну посадку.
     Протези Anita care виробляються на власних підприємствах у Бранненбурзі, Верхній Баварії, Східному Тиролі. Наприкінці виробничого процесу кожний протез для грудей ретельно перевіряється. Таким чином, ви можете бути впевнені, що завжди носите виріб найвищої якості.
 
Нам важливий Ваш комфорт, тому бюстгальтери для протезів від Anita care також відрізняються особливо високою якістю та ідеально відповідають вашим потребам, а саме:
     -Безпечне утримання
     Спеціальний крій, більш висока зона декольте та вища планка забезпечують надійну фіксацію протеза в бюстгальтері.
     -Кишені для протезів
     Кожен бюстгальтер для протез від Anita має з обох боків витончені кишені з особливо м'якої бавовняної тканини, мікромодала чи мікрофібри. Ці матеріали зручні та м'які для шкіри. Наші спеціальні бюстгальтери також мають більш високу пройму. Це означає, що будь-які шрами на бічних ділянках добре закриті та приховані.
    -Розвантажувальні ремені
   У міру збільшення розміру грудей та грудного протезу збільшується і вага. Щоб оптимально розвантажити плечі, бретелі бюстгальтерів для протезів Anita Care стають ширшими в міру  зростання розміру протеза.
    -Зручно носити
У всіх бюстгальтерів є широка смуга під грудьми, що забезпечує надійну фіксацію та зручну посадку.
 
   Який бюстгальтер і протез від  Anita care найкраще підійде вам залежить від ваших індивідуальних потреб. У нашому магазині медичних товарів "Ортодім" ви знайдете правильний вибір та компетентну консультацію.