Бажання
Додайте товари до списку бажань
Схвалено лікарями для Вашого здоров'я та комфорту
0
Мій кошик

Пояс для вагітних, бандаж чи корсет для спини, наколінник чи ортез для коліна - все для підтримки Вашого здоров'я та комфорту в Ортодім

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Інколи внаслідок надмірних навантажень на організм виникають різні ортопедичні захворювання, травми, загальне погіршення здоров’я. Ортопедичні медичні бандажі є надійним і ефективним засобом для лікування і профілактики таких хвороб. Вони здатні забезпечити надійну фіксацію нестабільних частин тіла, зменшити біль, нормалізувати м’язовий тонус. В більшості випадків завдяки їм, людина зможе продовжувати звичний спосіб життя, при цьому,  зберігаючи здоров’я суглобів, обмежуючи різкі та неправильні рухи.

Щоб не допустити посилення захворювання та розвитку важких патологій, дуже важливо, при перших симптомах порушень, купити бандаж.

Корсет або бандаж – це такий ортопедичний виріб, що бере на себе частину навантаження, забезпечуючи додаткову підтримку та фіксацію.

Типи бандажів та корсетів:

  • Шийні для фіксації та стабілізації шийного відділу хребта
  • Груднопоперекові використовуються при грижах, переломах, скривленнях, кіфозах, сколіозах для стабілізації грудного та поперекового відділу хребта
  • Попереково крижові  для лікування і профілактики радикуліту, ревматизму, остеохондрозу, при протрузіях і хронічних болях, а також при тяжких роботах з високим навантаженням на поперек
  • Наколінники, гомілкостопові призначаються при артрозі, артриті, травмах, запаленнях при нестабільності  для фіксації та стабілізації нижніх кінцівок.
  • Налокітні, променевозапясткові необхідні при запаленнях, травмах рук.
  • А також грижові, післяопераційні, до та після пологові, зігріваючі

 

Для виробництва корсетів та бандажів застосовуються гіпоалергенні, повітропроникні та екологічно безпечні матеріали. Це може бути бавовна, неопрен, аеропрен, латекс в різних пропорціях. Для деяких моделей можуть застосовуватися спеціальні зігріваючі матеріали з шерсті (вівці, собаки).  Жорсткість фіксації виробу буде залежати від  ребер жорсткості (металеві, пластикові) та їх кількості.

Прати бандажі потрібно з невеликою кількість миючого засобу вручну, теплою водою.

 

Щоб обрати бандаж ортопедичний, спочатку необхідно проконсультуватися з лікарем, він допоможе визначитися, які функціональні особливості виробу необхідні вам. А саме – тип, висота, жорсткість, складність конструкції. Ціна на ортопедичні вироби відрізняється в залежності від виробника, додаткових застібок, кількості ребер, ступеня жорсткості, матеріалу. При виборі виробу варто користуватися розмірною таблицею конкретного виробника, так як вони у різних виробників  відрізняються.

Ми завжди готові допомогти нашим клієнтам з підбором розміру та  моделі. Телефонуйте, будь ласка, при виникненні будь яких питань за телефонами: 0994072297, 0965398918

Вгору