Що таке варикозне розширення вен?

 Кожна жінка мріє про здорові та красиві ніжки. Але одного разу ви виявляєте  на ногах судинні «зірочки», які мають зовсім не симпатичний вигляд і виникає питання: що з цим робити? Звичайні колготки цей недолік не сховають і нічим не допоможуть, постійно ходити в брюках - теж не вихід. Антиварикозний компресійний трикотаж – саме те, що потрібно в даному випадку. Компресійні гольфи, панчохи, колготи допоможуть зупинити прояви венозної недостатності, позбавлять відчуття напруги та втоми, нададуть легкості та здоров’я ногам.

Варикозне розширення вен – це хвороба нижніх кінцівок, що характеризується патологічним збільшенням вен, витонченням їх стінок і погіршенням функції клапанного апарату, а зовні проявляється виникненням підшкірних вузлів, або невеликими судинними зірочками.

Слабкість судин та венозного клапану є основною причиною варикозу, а також:

  • Шкідливі звички та умови праці.
  • Спадковість.
  • Тісне та незручне взуття, високі підбори.
  • Вагітність.
  • Високі навантаження при тяжкій роботі та спортивних тренуваннях.

На початковій стадії захворювання варикозне розширення вен проходить непомітно, тому що процес закупорки вен відбувається під шкірою. Першим проявом можуть бути судинні зірочки, потім з’являються набряки, хворобливі відчуття, підшкірні вузли, трофічні язви. За статистичними даними на планеті цим захворюванням  страждає 20 відсотків населення, що старше 25 років.

Початкові симптоми

  1. Важкість в ногах, відчуття втоми.
  2. Набряки та біль в ногах.
  3. Судоми та оніміння в області ікр.
  4. Синдром важких ніг.

Найчастіше симптоми виникають в вечірній час в жарку погоду, після довготривалого сидіння або стояння. Якщо  у вас виникають якісь з перерахованих симптомів, то необхідно якнайшвидше звернутися до спеціаліста, який дасть рекомендації для подальших дій та допоможе підібрати профілактичні чи лікувальні компресійні гольфи, панчохи, або колготки. В наш час варикоз швидко молодіє. Якщо раніше це була хвороба «стоячих» професій з першими симптомами після 40 років, то зараз це проблема «комп’ютерного покоління» віком 20-30 років.

Важливо вчасно звернути увагу на симптоми і вжити профілактичних заходів лікування, бо без них після перших проявів, таких як судинні зірочки,  поступово виникають більш неприємні - набряки, біль та вузли розширених вен.

Компресійний трикотаж допоможе позбутися неприємних симптомів, підтримає судини, надасть впевненості вашим ніжкам. Сучасні антиварикозні панчохи мають привабливий зовнішній вигляд, надзвичайно комфортні , стильні та еластичні.