Бажання
Додайте товари до списку бажань
Схвалено лікарями для Вашого здоров'я та комфорту
0
Мій кошик

✔ Компресійні панчохи європейських виробників для профілактики та лікування венозних захворювань

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

   Компресійні панчохи від інтернет-магазину "ОртоДім" - поверніть впевненість і комфорт кожному кроку.

   У сьогоднішньому активному і динамічному світі багато людей проводять тривалий час на ногах, що призводить до відчуття тяжкості і стомленості, набряків в області щиколоток і нижньої частини гомілки, появі судинних «зірочок» і в кінцевому рахунку до варикозу.

   Але існує рішення для тих, хто знаходиться в зоні ризику або вже стикнувся з подібними проблемами - компресійні панчохи.

   Щоб правильно обрати компресійні панчохи, необхідно знати, що для них характерний особливий розподіл тиску: в області щиколоток він буде максимальним, біля коліна набуває середнього значення, і стає мінімальним на стегні. Такі характеристики забезпечують найбільш наближену до природних умов роботу кровоносних судин і фізіологічне повернення венозної крові до серця.

   Залежно від тиску, який вироби здійснюють на тіло, визначається рівень компресії:

 • Профілактичний: легко надягаються, тиск, не перевищує 18 мм рт. ст. Основними показаннями до носіння є спадкова схильність до варикозу, надмірна вага, тривале перебування в сидячому положенні.

 • I клас: тиск в межах 18-22 мм рт. ст. Застосовуються при появі судинних зірочок і початкових проявах варикозної хвороби.

 • II клас: тиск становить 23-32 мм рт. ст. Показання: помітні венозні вузли і наявність численних венозних пучків довжиною більш 5 см.

 • III клас: тиск 34-46 мм рт. ст. Застосовуються при важкій венозній недостатності і наявності трофічних виразок.

 • IV клас: призначається для лікування порушень лімфотоку і вимагає регулярного контролю з боку лікаря.

   Також важливе значення при підборі компресійного трикотажу має правильний підбір розміру:

 • дотримуйтесь рекомендацій по вимірюванню анатомічних особливостей ніг (найкраще це зробити вранці, до появи набряків);

 • порівняйте свої мірки з табличними (зазвичай йдуть в специфікації до кожного товару) і визначте потрібний розмір;

 • зверніть увагу на те, що верхній край трикотажу повинен розташовуватися не нижче, ніж у 5-10 см від зони ураження вени.

   Зазвичай вимірюються наступні контрольні точки:

 1. обхват щиколотки в найвужчому місці;
 2. обхват ікри в найширшому місці;
 3. обхват верхньої частини стегна.     

    Компресійна терапія передбачає постійне носіння виробів, тому важливо, щоб вони несли комфорт і мали естетичний вигляд. Обравши компресійні панчохи за медичними показниками та розміром, ви можете здійснити оптимальний вибір, враховуючи ваші потеби і бюджет.

  У нашому інтернет-магазині ОртоДім представлений великий асортимент трикотажу виробництва Німеччини, Латвії, Чехії, України, завдяки чому ви без зусиль підберете оптимальну за характеристиками і вартістю модель.

   Якщо у вас виникли питання по підбору розміру, виробника, або моделі компресійного трикотажу, телефонуйте нашим фахівцям і ми із задоволенням надамо кваліфіковану допомогу, враховуючи всі ваші побажання.

Вгору