Бажання
Додайте товари до списку бажань
Схвалено лікарями для Вашого здоров'я та комфорту
0
Мій кошик

Подушки ортопедичні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Ортопедична подушка здатна забезпечити здоровий сон та відпочинок, надійно і комфортно підтримуючи шию  та голову. Зранку Ви отримаєте  позитивний настрій, чудовий зовнішній вигляд, відчуття бадьорості і впевненості.

При виборі подушки враховується стан організму та вподобання людини.

Якщо голова  під час сну знаходиться у неправильному положенні, а це трапляється при використанні неправильної подушки, шийні хребці викривляються, що призводить до проблем із хребтом. 

Використання анатомічної подушки сприяє нормалізації кровообігу, зниженню навантаження на шию. Вона ідеально підійде людям, котрі страждають від головного болю, алергії, остеохондрозу, мають сидячу роботу.

Використання ортопедичної подушки забезпечить:

  • Міцний та здоровий сон з максимальним розслабленням.

  • Відновлення після напруженого робочого дня.

  • Приємне розслаблення мязів шиї, спини та плечей.

Дуже корисно використовувати ортопедичну подушку, тому що вона рівномірно підтримує  голову в анатомічно правильному положенні, що  попереджає деформацію шийних дисків і сприяє насиченню киснем головного мозку.

Повноцінний відпочинок вночі надзвичайно важливий для людського організму. У сні підвищується імунітет, відновлюються сили,  гормональна і нервова системи.  Ортопедична подушка – це своєчасна профілактика можливих порушень в організмі, поки вони не переросли в більш серйозні  патології.

Вгору