Бажання
Додайте товари до списку бажань
Схвалено лікарями для Вашого здоров'я та комфорту
0
Мій кошик

Протези молочної залози від європейського лідера Anita Dr. Helbig GmbH

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Після мастектомії у більшості  жінок виникає ряд запитань, як діяти  далі, як зробити свою особливість менш примітною для оточуючих , не привертаючи зайвої уваги в басейні, на пляжі, на роботі, в побуті. Протези молочної залози були виготовлені саме для створення фізичного комфорту та позитивного настрою жінки. Вони по своїй структурі та формі відтворюють молочну залозу, що компенсує дисбаланс у вазі, попереджає порушення осанки та викривлення хребта, візуально компенсуючи вагу та об’єм грудей.

Протези молочної залози дозволять жінці, не змінюючи свого ритму, вести звичний спосіб життя: без обмежень відвідувати басейн, спортзал, спокійно та впевнено виконувати необхідні рухи.

Протези молочної залози  Anita Care мають різну форму та конструкцію, що дозволяє підібрати оптимальний виріб для будь якої фігури. Це надійна  продукція, що виготовлена в Німеччині з високоякісних матеріалів. Такі протези створюють для тіла комфортний мікроклімат та не викликають неприємних відчуттів. Більшість технологій Anita Care запатентовані  і направлені на забезпечення комфорту, надійності та впевненості жінці.

Вгору