Бажання
Додайте товари до списку бажань
Схвалено лікарями для Вашого здоров'я та комфорту
0
Мій кошик

Бандажі на коліно

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Колінний суглоб бере участь  у більшості рухів, на нього розподіляється посилене навантаження, в результаті він вважається найуразливішим суглобом людини. Розтягування та розрив зв’язок, травмування меніска, запальні процеси при дегенеративних захворюваннях – найпоширеніші проблеми колінного суглоба.

Попередити травмування, надійно зафіксувати і захистити суглоб, прискорити його відновлення допоможе ортопедичний бандаж на коліно. Він здатен зменшити набряки та біль,  попередити загострення, підтримати коліно у правильному положенні.

Медичний колінний фіксатор рекомендовано використовувати в таких випадках:

  • загостренні хронічних захворювань, запальні процеси, артрози, артрити, дистрофії меніску;
  • нестабільність після травм, вивихів та забоїв;
  • при тривалих навантаженнях при ходьбі, важкій роботі, під час фізичних тренувань;
  • відновлення після операцій.

В залежності від захворювання призначається ступінь фіксації та жорсткість бандажа на коліно:

  1. М’який наколінник стабілізує суглоб, не обмежуючи руху, знижує навантаження, запобігає руйнуванню при артритах та артрозах. Рекомендуються людям з надмірною вагою, або якщо раніше були травми колінного суглоба.
  2. Напівжорсткий наколінник з застібками та додатковими ребрами жорсткості частково обмежує рух суглоба, фіксує і регулює згинання коліна. Використовуються після операцій та під час реабілітації, при загостреннях запалень при хронічних захворюваннях суглобу.
  3. Ортез – жорсткий бандаж з металевими пластинами, що повністю обмежує рух суглоба. Застосовується при ранній реабілітації після зняття гіпсу, при транспортування хворого, при наявності алергії на гіпс.

 

В період загострення хронічних захворювань, для профілактики травм при високих навантаженнях фіксуючий бандаж можна підібрати самостійно. При більш серйозних захворюваннях перед вибором  моделі наколінника необхідно проконсультуватися з лікарем для уточнення степені жорсткості, компресії, терміну та режиму носіння. Зверніть увагу, що при набряку ноги, краще обирати роз’ємний виріб на липучках, щоб мати можливість регулювати ступінь натяжіння. Положення виробу та ступінь тиску залежать від відчуттів користувача та медичних показань.

У нашому магазині ви зможете придбати бандаж з надійною фіксацією, необхідним ступенем жорсткості, що виготовлений з якісних матеріалів та за доступною ціною. Телефонуйте, і ми з радістю допоможемо підібрати потрібну модель та розмір.

 

Вгору