Бажання
Додайте товари до списку бажань
Схвалено лікарями для Вашого здоров'я та комфорту
0
Мій кошик

Компресійні рукава для покращення лімфотоку виробництва Anita Dr. Helbig GmbH

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Часто внаслідок проведення операції мастектомії цілісність лімфатичної системи порушується. Рух лімфи може бути частково заблокований і розвивається лімфостаз.

Прояви лімфостазу суттєво знижують якість життя жінки. Це сильні набряки, важкість, біль. Важливо знати, що лімфостз може з'явитися як  відразу після операції, так і через кілька років. А коли він вже почав проявлятися, то дуже важко його позбутися.

Запобігти лімфостазу або полегшити його наслідки допоможуть слідуючі дії:

1. Використання правильної білизни.

2. Спеціальні фізичні вправи.

3. Носіння компресійного рукава.

Всім жінкам, що перенесли мастектомію, обов'язково необхідно мати компресійний рукав навіть, якщо у вас немає захворювань, пов'язаних із лімфатичною системою. А при перших помітних набряках  швиденько його одягнути, для уникнення лімфостазу і його подальшого розвитку. При фізичних навандаженнях, довготривалих переїздах, перельотах теж рекомендують обов'язково використовувати компресійний рукав.

Компресійні рукава Anita Care виконують профілактичну дію і розроблені для постійного носіння у разі схильності до лімфостазу.

Вони виготовляються із спеціальної унікальної тканини  Lymph O Fit, яка має фактурні пухирці з виворітнього боку. Ці пухирці виконують дренажний та масажний ефект на лімфатичні судини, активізуючи відтік лімфи та прискорюючи процес загоєння післяопераційного шва.

Рукава  Anita Care створюють ідеальний мікроклімат на поверхні шкіри, забезпечуючи гарну циркуляцію повітря та відведення вологи. Вони мають плоскі шви, що не створюють додаткового тиску по шву. 

Ці вироби надзвичайно ефективно викоритовуються для профілактики гематом, фіброзів, зменшення лімфодерми.

Компресійні рукава Anita Care бувають двох видів - з напіврукавичкою та без. Ви можете не хвилюватись, що рукав почне сповзвти, адже з внутрішньої сторони виріб має стрічку з безпечного силікону.

Щоб компресійний виріб довго служив та чітко виконував свої функції, важливо правильно підібрати  розмір. Для цого ви заміряєте  окружніть руки в трьох місцях - зап'ясток, лікоть, біцепс.

Якщо у вас виникли питання по підбору розміру чи моделі компресійного рукава, телефонуйте нашим консультантам , і вони із задоволенням нададуть вам кваліфіковану допомогу.

 

 

 

 

 

 

Вгору