Бажання
Додайте товари до списку бажань
Схвалено лікарями для Вашого здоров'я та комфорту
0
Мій кошик

Компресійна білизна для швидшого відновлення після операції на грудях виробництва європейського лідера Anita Dr. Helbig GmbH

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Що таке компресійний бюстгальтер?

Компресійний бюстгальтер забезпечує краще загоєння ран після операції на грудях та спеціально розроблений для правильного та симетричного формування тканин. Тривалість носіння залежить від розпорядження лікаря. Щоб груди після реконструкції за допомогою власних тканин або імплантатів залишалися в правильному положенні, компресійний бюстгальтер повинен чинити певний тиск, але він не повинен бути надто тугим, щоб не тиснути на шрами, викликаючи біль.
 
Навіщо потрібен компресійний бюстгальтер?
  • Стабілізація імплантатів. Після операції для збільшення грудей спеціальний бюстгальтер тисне, щоб гарантувати, що імплантати не зісковзнуть і збережеться бажаний результат. Тому важливо носити компресійний бюстгальтер, інакше груди можуть провиснути чи деформуватися. Бандажна стрічка гарантує ще надійнішу фіксацію імплантатів.
  • Підтримка загоєння. Уражені тканини безпечно зростаються завдяки м'якому тиску компресійного бюстгальтера, нервові волокна захищені, а утворення рубців зведено до мінімуму. Оскільки бюстгальтер добре підтримує та формує груди, знижується ризик запалення та розтягувань.
  • Оптимальна форма грудей. Тиск забезпечує зміну форми тканини молочної залози та збереження бажаних контурів.
У жінок, які носять бюстгальтер без компресії (наприклад спортивний бюстгальтер), загоєння після операції на грудях може зайняти значно більше часу. Груди можуть стати асиметричними через зміщення імплантатів.
Який компресійний бюстгальтер від Anita найкраще підійде вам залежить від ваших індивідуальних потреб. У нашому магазині медичних товарів ви знайдете правильний вибір та компетентну консультацію.
Вгору