Бажання
Додайте товари до списку бажань
Схвалено лікарями для Вашого здоров'я та комфорту
0
Мій кошик

Ортопедичні подушки, матраци

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

В наш час ніхто не має сумнівів в доцільності придбання подушки та матраца з ортопедичним ефектом. Адже ортопедичні вироби для сну безперечно здатні забезпечити нам здоровий та повноцінний нічний відпочинок.

Третину свого життя ми перебуваємо у стані сну.  І тому дуже важливо цей час проводити з користю для здоров'я та комфортом.

Щоб відпочинок був максимально зручний, ортопедичні вироби підбираються індивідуально для кожного користувача, з урахуванням фізіологічних параметрів. Враховується вага, ширина плечей, улюблені пози для сну.

Сучасні подушки та матраци з ефектом пам'яті ще називають анатомічними. Вони підходять практично всім людям, незалежно від віку.

Щоб зрозуміти для чого потрібні ортопедичні вироби для сну з ефектом пам'яті, треба зрозуміти їх основну особливість. Прогріваючись від температури тіла людини, вони стають м’якшими в місцях дотику і ніби повторюють вигини тіла, плечей, шиї.

Ефект пам'яті в ортопедичних виробах дає людині відчуття повного розслаблення, огортаючи та зберігаючи форми тіла свого власника. Кровоносні судини не перетискаються, мозкові тканини вільно наповнюються киснем, покращується кровообіг,  не з'являється кисневе голодування та головні болі.

При всіх перелічених чудових властивостях такий матеріал  ідеально зберігає первісну форму, не деформується, пропускає повітря, має антибактеріальні та антиалергічні якості.

Отже, якщо ви мрієте про здоровий та міцний сон, хочете прокидатися зранку в чудовому настрої, можливо вам треба просто поміняти подушку та матрац? Адже наше самопочуття протягом дня та якість нічного відпочинку залежать саме від цих аксесуарів.

Вгору