Бажання
Додайте товари до списку бажань
Схвалено лікарями для Вашого здоров'я та комфорту
0
Мій кошик

Компресійний трикотаж європейської якості для профілактики та лікування венозних захворювань

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

   Компресійний трикотаж від "ОртоДім"допоможе покращити функцію кровотоку, зменшить відчуття втоми та поверне комфорт у Ваше повсякденне життя.

   З кожним днем все більш важливою і актуальною стає тема здоров’я та його збереження. Це пов’язано з тим, що ми починаємо розуміти, що збільшення навантажень фізичних і психологічних, мають негативний вплив на організм.

   Кровоносна система все частіше піддається негативному впливу наших шкідливих звичок, незбалансованого харчування, носіння незручного взуття і т.д. Як наслідок, ми маємо набряклість ніг, варикозне розширення вен, тромбоз, порушення лімфотоку.

   Для лікування цих негараздів існує незліченна кількість різноманітних лікарських препаратів та операційних методів. Але зараз в сучасному світі все більшої популярності в лікуванні кровотоку набирає використання компресійного трикотажу.

   Компресійний трикотаж може бути у вигляді панчох, гольф, колгот, рукавички, рукава, які виготовлені із еластичного матеріалу, що створює високий рівень розподіленого тиску і нормалізує рух крові у напрямку до серця.

   Медичний компресійний трикотаж буває профілактичний А клас (розподілений тиск на рівні гомілки не більше 18 мм.рт.ст.) і лікувальний (розподілений тиск на рівні гомілки від 18 до 49 і більше мм.рт.ст.).

  •   А клас профілактичного компресійного трикотажу підходить для носіння здоровим людям, які входять до групи ризику з варикозним захворюванням. Застосовуються при появі перших судинних зірочок. Лікування та рецепт лікаря в даному випадку не потрібен.
  •   1 клас лікувального компресійного трикотажу (18-22 мм.рт.ст.) рекомендується при початковій стадії захворювання, наявності синдрому “важких ніг”, під час вагітності, в післяопераційний період, при надлишковій вазі, спортсменам, що займаються силовими видами спорту.
  •   2 клас лікувального компресійного трикотажу (23-32 мм.рт.ст.) призначається при варикозі, що протікає без трофічних порушень, при венозній недостатності, після операцій, щоб забезпечити повноцінну профілактику тромбозу в глибоких венах.
  •   3 клас лікувального компресійного трикотажу (33-46 мм.рт.ст.) призначається при ускладненнях хронічної венозної недостатності, варикозі з трофічними порушеннями, наявності лімфостазу.
  •   4 клас лікувального компресійного трикотажу (більше 47 мм.рт.ст.) призначається при вираженому порушенні лімфотоку і тромбозі глибоких вен.

  Клас компресії є основним показником при виборі лікувального трикотажу, але далеко не вичерпним. Різноманіття модифікацій, кольорів та матеріалів може ускладнити вибір. Досвід роботи фахівців "ОртоДім" стане вам в нагоді при виборі виробу саме під ваші потреби. 

   Звертайтеся в зручний для вас спосіб: через форму замовлення на сайті, зворотній зв'язок чи месенжери. 

   Дякуємо за довіру та вибір "ОртоДім"!

Вгору